!

محصولی یافت نشد.

محصولی برای فیلتر انتخابی شما یافت نشد.

آموزش ریاضی کنکور انسانی :

آموزش ریاضی کنکور انسانی نظام جدید بسیار چالش برانگیز است زیرا دانش آموزان این رشته اغلب تمایل چندانی به یادگیری ریاضیات ندارند و از آن فراری هستند اما باید دانست که ریاضی برگ برنده شما برای کسب رتبه های بالاست زیرا این درس نقطه ضعف بسیاری از داوطلبان بوده و با مقداری مطالعه میتوانید از رقیبانتان پیشی بگیرید. چنانکه داوطلب کنکور انسانی هستید و تمایل دارید تا با بودجه بندی ریاضی کنکور انسانی  و روش مطالعه آشنا شوید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید .

تاثیر ریاضی در کنکور انسانی :

برای بررسی تاثیر درس ریاضی در کنکور انسانی میتوان آمار سال های گذشته را بررسی نمود . به عنوان مثال در سال 1400 تنها 14 نفر از داوطلبان کنکور توانستند به تمامی سوالات این درس پاسخ صحیح دهند و درصد 100 را برای این درس کسب نمایند در حالی که 167046 نفر در کنکور شرکت کرده بودند. درصد های بالا 90 درصد نیز منحصر به 41 نفر بود . آمار تکمیلی در جدول زیر ذکر شده است :

ردیف درصد تعداد داوطلبان
1 صفر الی ده درصد 116323 نفر
2 ده الی بیست درصد 11240 نفر
3 بیست الی سی درصد 3579 نفر
4 سی الی چهل درصد 1704 نفر
5 چهل الی پنجاه درصد 1134 نفر
6 پنجاه الی شصت درصد 771 نفر
7 شصت الی هفتاد درصد 485 نفر
8 هفتاد الی هشتاد درصد 273 نفر
9 هشتاد الی نود درصد 145 نفر
10 نود الی صد درصد 41 نفر
11 100 درصد 14 نفر

درصد های کسب شده برای درس ریاضی در کنکور انسانی چندان قابل قبول نیست و به همین جهت میتوان بر ادعای فوق صحه گذاشت که با کمی مطالعه ریاضی میتوان به راحتی از سایر رقبا پیش افتاد.

بودجه بندی ریاضی کنکور انسانی :

اهمیت اطلاع از بودجه بندی ریاضی و دروس دیگر در کنکور بر کسی پوشیده نیست چرا که با مطالعه این جداول میتوان به اهمیت هر مبحث پی برد و ساعات مطالعه بیشتری را به مباحث پر تکرار اختصاص داد و با بهره وری بیشتری مطالعه کرد . جدول بودجه بندی ریاضی برای اطلاع داوطلبان و مدرسان محترم به جهت برنامه ریزی دقیق برای مطالعه و آموزش ریاضی کنکور انسانی در ادامه آورده شده است .

ردیف

مبحث آموزش ریاضی کنکور انسانی/پایه

تعداد سوالات
1 عبارت های جبری / دهم دو سوال
2 معادله درجه دو / دهم دو سوال
3 تابع / دهم یک سوال
4 داده های آماری / دهم یک سوال
5 نمایش داده ها / دهم دو سوال
6 آشنایی با منطق و استدلال ریاضی / یازدهم یک سوال
7 تابع / یازدهم سه سوال
8 آمار / یازدهم دو سوال
9 آمار و احتمال / دوازدهم سه سوال
10 الگوهای خطی / دوازدهم دو سوال
11 الگوهای غیر خطی / دوازدهم یک سوال
مباحث آسان ریاضی کنکور انسانی :

سوالات ریاضی کنکور انسانی از سه کتاب درسی ریاضی پایه دهم و الی دوازدهم طرح میشوند و این کتابها اصلی ترین منبع آموزش ریاضی کنکور انسانی هستند و از میان این سه کتاب ، ریاضی پایه دوازدهم وابستگی کمتری به مباحث ریاضی سال یازدهم و دهم دارد و بیشترین تعداد سوال نیز از این کتاب طرح میشود . به طوریکه از 25 سوال ریاضی و آمکار کنکور انسانی هفت الی هشت سوال مربوط به این کتاب است و با مطالعه آن میتوان درصد خوبی از این درس در کنکور کسب نمود.

مباحث تست خیز ریاضی کنکور انسانی :

درس ریاضی کنکور انسانی در دفترچه دارای 20 سوال است که برای کسب درصد 50 باید به ده سوال جواب داد در حالیکه حدود 5 درصد از داوطلبان کنکور انسانی در این درس درصد بالای 50 کسب میکنند و با کمی مطالعه میتوان درصد خوبی در این درس کسب نمود و از رقیبان پیش افتاد . مباحث مهم و تست خیز ریاضی کنکور انسانی در جدول زیر آورده شده اند که میتوان با مطالعه آنها به نیمی از سوالات پاسخ داد .

ردیف مبحث آموزش ریاضی کنکور انسانی تعداد سوالات
1 معادله درجه دوم دهم سه سوال
2 تابع یازدهم سه سوال
3 آمار یازدهم دو سوال
4 الگوهای خطی دو سوال
روش مطالعه ریاضی کنکور انسانی :

اولین گام برای مطالعه مفید ریاضی کنکور انسانی ، برنامه ریزی مفید برای این درس است به نحوی که با تمرکز بر روی مباحث پر تکرار بتوان درصد بالایی کسب نمود. توجه کنید که برنامه ریزی برای هر داوطلب متفاوت است و نحوه مطالعه این درس با کمک مشاور و توجه به نقاط ضعف و قوت دانش آموز تعیین میگردد به خاطر داشته باشید که ریاضی را نمیتوان با مطالعه شفاهی آموخت و حتما باید دست به قلم شوید و تمرین ها و تست های بسیاری را در فواصل زمانی منظم مرور و حل کنید .

پکیج آموزش ریاضی کنکور انسانی :

استاد تیمورزاده از بهترین اساتید ریاضی بوده و دارای چندین سال سابقه در زمینه تدریس ریاضی کنکور انسانی هستند . ایشان برای جمع بندی ریاضی کنکور انسانی نظام جدید نیز اقدام به تهیه فیلم های آموزشی برای این درس نموده اند و علاقه مندان میتوانند فیلم های آموزشی هر مبحث را به صورت جداگانه یا کامل تهیه نمایند و به صورت غیر حضوری به مطالعه و آموزش ریاضی کنکور انسانی بپردازند. تیم پشتیبانی ریاضی نت به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان گرامی است .

پس از خرید پکیج نیز استاد تیمورزاده به صورت تلفنی پاسخگوی اشکالات درسی شما خواهند بود.